Logo

Opel 4x15

Број на оглас: 3662605 | Објавен на: 04.08.2020, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 185

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Opel 6jx15 ET49
071 312 246

 Кратово

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач