Logo

FIXIE SINGLE SPEED FIKSNA GLAVINA

Број на оглас: 3662615 | Објавен на: 22.11.2020, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: Останато

Големина на рам: Останато

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


NOVA - UNIVERSAL
FIXIE SINGLE SPEED FIKSNA GLAVINA
SPICI - 18
ZAPCI - 18
PODESUVANJE
MOZE DA SE DVIZI NAPRED NAZAD
I SO KONTRA KOCENJE

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan Mite

Потврден огласувач