Logo

Se prodava LCD Televizor koristen 1 god

Број на оглас: 3662678 | Објавен на: 13.08.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: LCD

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 3.000 МКД

3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Se prodava LCD Televizor marka Technica koristen samo 1 god isparven raboti bezorekorno 20" 51cm

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач