Logo

Се продава плац во с.Белица,општина Македонски Брод

Број на оглас: 3662745 | Објавен на: 30.07.2020, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште во с.Белица,општина Македонски Брод на место викано Пералиште со квадратура од 400 м^2.Погодно за изградба на викенд куќа.Цена по договор.
Име за контакт:Воислав
Телефон за контакт:075 222 937

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Bojan