Logo

Peugeot 307 2.0 hdi Mozit zamena

Број на оглас: 3662822 | Објавен на: 30.07.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 307 2.0 HDI. So servis i zelen karton. Mozit i zamena za pomala kola do 77 Kw zaradi pocetnik vozac.
Za informacii javete se na brojot:
****
071 762 609

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Taulant Kolonja

Потврден огласувач