Logo

Bmw X1 118XDrive god 2011 registriran full moze zamena

Број на оглас: 3662836 | Објавен на: 02.08.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 1

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw x1 118xdrive registriran servis sve socuvana max vo mnogu dobra sostojba vredi da se vidi vo sekoja vreme moze zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач