Logo

Yugo 45

Број на оглас: 3663008 | Објавен на: 04.08.2020, 00:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 45

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 33 kw / 45 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Yugo 45

1994 godina, prva registracija 1995 godina

50.000 km

Registrirano do 11.2020

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 risteski

Потврден огласувач