Logo

Се продава покриена приколка за кола

Број на оглас: 3663058 | Објавен на: 04.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Приколката е во одлична состојба, покриена и затворена од сите страни, не влегува дожд, има капацитет за товар од 600 кг.
Има сигнализација, трепкачи и штопови.
Повеќе информации и цена на тел.
076 854 900

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач