Logo

VELOSIPED

Број на оглас: 3663067 | Објавен на: 04.08.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 26 "

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


S.e prodava velosiped mnogu malku koristeno

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Valbon