Logo

Trpezariska masa

Број на оглас: 3663159 | Објавен на: 01.08.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trpezariska masa so stolici

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Valentina