Logo

AUDI A4 2,0 TDI 140 KS 8 V - PERFEKTNO 2005 G

Број на оглас: 3663163 | Објавен на: 03.08.2020, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005
BORDKOMPJUTER
FABRICKO RADIO
PARKING SENZORI
MAGLENKI
CENTRALNO SO DALECINSKO
2 KLUCA
DVOZONSKI KLIMATRONIK
10 AIR BAG
ABS/ESP
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZOR
ALUMINIUMSKI BANDAZI SO 2 PARA GUMI
Voziloto e vo bezprekorna sostojba z apoveke info na tel

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач