Logo

Michelin Latitude Sport 225/60/18

Број на оглас: 3663218 | Објавен на: 31.07.2020, 00:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 60

Дијаметар: 18

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Комплет 4 гуми, добра состојба, не се криви ниту лепени.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Гоце

Потврден огласувач