Logo

Kawasaki Eliminator 125

Број на оглас: 3663235 | Објавен на: 09.08.2020, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Туринг

Година: 2006

Модел: Eliminator

Километри: 30000

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvan.
Kupen vo Makedonija.
Top sostojba.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач