Logo

Yugo Koral 55 1990

Број на оглас: 3663237 | Објавен на: 03.08.2020, 02:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1990

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.990 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fabricka sostojba.
Bez nepotrebno javuvanje
i komentari okolu cenata,
Ve molam! 1990 €ur.
Samo za seriozni luge koi sakaat
Yugo vo Fabricka sostojba.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач