Logo

Bmw E46 318I - 99!

Број на оглас: 3663268 | Објавен на: 04.09.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Bmw E46 318i! Proizvedena 12 Mesec 1998 Godina!
Registrirana E Do 08.11.2020! So Kozni Sedista! So Full Oprema! Kolata E Vo Extra Super Sostojba! Za Poveke Informacii Na Tel..
Tel Br: 078-453-474

 mensur

Потврден огласувач