Logo

honda cbr 600rr 2003

Број на оглас: 3663269 | Објавен на: 25.09.2020, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2003

Модел: cbr 600rr 2003

Километри: 20000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


honda cbr 600rr bg dok pali vozi 077526402

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач