Logo

Pecka na plin

Број на оглас: 3663396 | Објавен на: 11.08.2020, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pecka na plin na dva sprata socuvana 60 x60

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач