Logo

Samsung 19" sync master Sa300

Број на оглас: 3663445 | Објавен на: 09.08.2020, 01:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Monitorot e vo odlicna sostojba ne e popravan i odlicna cena

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Delovi

Потврден огласувач