Logo

Трикреветно студио - Винце Апартмани

Број на оглас: 3663477 | Објавен на: 31.07.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 27 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Студио со три кревети (брачен + единечен), со сопствена кујна, тоалет, ТВ и интернет. Веднаш до жичарата.

Слободно од 3ти до 9ти Август.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Ѓоко

Потврден огласувач