Logo

SALOMON ROLERI BR 39.5

Број на оглас: 3663587 | Објавен на: 07.08.2020, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


078 523 335 (viber)

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач