Logo

Керамиди

Број на оглас: 3663602 | Објавен на: 01.08.2020, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Половни керамиди околу 1200 броја

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Sase

Потврден огласувач