Logo

SE PRODAVAAT MODRI SLIVI NA GOLEMO I MALO

Број на оглас: 3663641 | Објавен на: 04.08.2020, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT MODRI SLIVI OD SORTITE CACANSKA RANA I CACANSKA LEPOTICA CENA PO DOGOVOR ZAVISNO DALI NA GOLEMO ILI MALO

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач