Logo

Citroen C4 2.0 HDI EXTRA

Број на оглас: 3663680 | Објавен на: 31.07.2020, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 136 kw / 185 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zacuvan i domakinski odrzuvano vozilo, uvezeno od SWISS, napraveni site servisi, bez dodatni vlozuvanja. KONTAKT 078310455

 Валандово

Прати Е-Маил

 Frosina

Потврден огласувач