Logo

Audi A6 3.0tdi quattro Automatik god 2005 full moze zamena

Број на оглас: 3663705 | Објавен на: 02.08.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 155 kw / 211 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A6 3.0tdi automatik f1 reg sega servis novi gumi so full oprema moze zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач