Logo

BMW 118 D 2005 godina

Број на оглас: 3663711 | Објавен на: 29.11.2020, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.900 €

5.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 118 D, 2005 godina , kupeno od Germanija od prv gazda, so aktiven TIF vo 2015 godina. Kolata e vo perfektna sostojba.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Natali

Потврден огласувач