Logo

Se prodava Peugeot Partner!!!

Број на оглас: 3663721 | Објавен на: 28.08.2020, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot Partner 1.9 d, 2000 godina, so DEFEKT NA MOTOR. registriran do 02.2021.rebrast kais nov. Lice za kontakt 078339985.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач