Logo

MAN TGX18.440

Број на оглас: 3663782 | Објавен на: 02.08.2020, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava man Tgx 18.440, proizveden 2009 godina, 110000km,racen menuvac, regestriran vo besprekorna sostojba. Za poveke inf na mob 076 554 812

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Iveko

Потврден огласувач