Logo

Velosiped 18 brzini

Број на оглас: 3663787 | Објавен на: 05.08.2020, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: Останато

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e skoro nov mnogu malce koristen so shimano oprema donesen e od Danska.
***Gratis sigurnosna alka,preden i zaden menuvac i lanec***

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 daco

Потврден огласувач