Logo

Bager (skip) Massey Ferguson 50B

Број на оглас: 3663828 | Објавен на: 20.09.2020, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba servisiran so 3 korpi. Nov pompa za pogon pali vozi.
Tel: 070/482-123

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 djehan