Logo

Iphone Xs Max FULL PACK KAKO NOV

Број на оглас: 3663884 | Објавен на: 12.08.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone XS Max

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 570 €

580 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Iphone Xs Max GOLD 64GB FULL PACK NEVERLOCK NOGU ZACUVAN
BATERY HEALTH 93%
CENA 580€ ZA KES 074-224-222

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 AUTO GENOVA (претпријатие)

Потврден огласувач