Logo

Passat 1.9 TDI

Број на оглас: 3663966 | Објавен на: 31.07.2020, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.444 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana cela godina, klimatronik ispraven, elektrika na retrovizori i prozori, radio CD, centralno zaklucuvanje. Vredi da se vidi.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач