Logo

celicni bandazi so zimski gumi

Број на оглас: 3663974 | Објавен на: 31.07.2020, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 14

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 175

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: Останато

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se zacuvani, vozeni dve sezoni, original od Hyundai Getz.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач