Logo

STAN VO STRUGA

Број на оглас: 3663996 | Објавен на: 22.08.2020, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 48 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1989

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Veljko Vlahovic A2

Цена: 33.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


STAN VO STRUGA 48 m2
podrum 18 m2

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач