Logo

Kiper poluprikolka prikolka

Број на оглас: 3663999 | Објавен на: 04.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


КАРНЕЛ тешка 5500 кг.нова церада гуми одлични рег.со зелен картон.Цена по договор. Лице за контакт ЗЛАТКО 071 267 535

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач