Logo

Kuka so dvor 8000m2

Број на оглас: 3664019 | Објавен на: 07.08.2020, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 30 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 8000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1975

Година на реновирање: 1976

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Север

Адреса: Preodski livadi

Цена: 5 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PARCELA OD 8000M2K VO SELO PREOD( PREODSKI LIVADI) VO BLIZINA NA NOVIOT AVTOPAT STIP-SKOPJE. POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA FIRMA, HOTEL,MOTEL... EKSTRA POVRSINA, LOKACIJA, CENA!!!
Inf. na tel: 077668358 078567281
Cena po dogovor

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 BOCE

Потврден огласувач