Logo

Laserski Nisan

Број на оглас: 3664097 | Објавен на: 01.08.2020, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam laserski nisan za na puska. Dolzina na zrak >100m crvena tocka. Potrebni se 3 LR44 baterii. Osnova na drska 11 do 21mm sirina potrebna za instaliranje na soodvetno mesto.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач