Logo

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Број на оглас: 3664125 | Објавен на: 01.08.2020, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор/канцеларија/дуќан+магацин наспроти Кафе Бар "Трговски" со вкупна површина од 50m² многу добро осветлен и погоден за секаква намена на екстра локација.

Месечна кирија 150€.

Контакт тел: 075/254-711 Иван

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач