Logo

Prodavam vw kombe t3 transporter 1.9d

Број на оглас: 3664200 | Објавен на: 05.08.2020, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: T3 Caravelle

Година: 1989

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vw kombe t3 transporter 1.9dizel
So atestiran dizel motor i atest klima folii
Izminata registracija

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач