Logo

SE PRODAVA POVOLNO CZ 9 MM

Број на оглас: 3664205 | Објавен на: 01.08.2020, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava povolno CZ Crvena zastava 9 mm mnogu malku koristen kako nov so drveni racki i kozena futrola, isklucivo na lica so dozvola.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач