Logo

Bmw e34 524

Број на оглас: 3664299 | Објавен на: 01.08.2020, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 524

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba 4 novi gumi smeneto maslo i filtri so mali karoserismi zabeleski ekstra cena za kess 800e

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Pazar

Потврден огласувач