Logo

delovi za golf 1 i golf 2

Број на оглас: 3664326 | Објавен на: 21.11.2020, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1982

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 404 kw / 549 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golem izbor na delovi za golf 1 i golf 2 diesel
ekstra ceni

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 reklama5