Logo

ramka za resetka\рамка за решетка SKODA OCTAVIA/FABIA delovi

Број на оглас: 3664340 | Објавен на: 21.11.2020, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 999 kw / 1358 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ramka za resetka(maska) hrom
za skoda octavia 1997-2004
skoda fabia 1999–2007
so logo

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 reklama5