Logo

Fiat Panda

Број на оглас: 3664343 | Објавен на: 07.08.2020, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 27 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrasen gradski avtomobil so mala potrosuvacka 2006 god uvezena od ch so novi gumi so servisna istorija 165 iladi km podetalni inf 078 345 544 bez zamena

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач