Logo

elektromotor\електромотор

Број на оглас: 3664347 | Објавен на: 21.11.2020, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


se prodava elektromotor
Sever Nis
15Kw
1432 obrtai vo minuta
perfektna sostojba

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 reklama5