Logo

Citroen C4

Број на оглас: 3664372 | Објавен на: 23.11.2020, 18:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2011

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.300 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c4 1.4, septemvri 2011, napraven generalni servis, diskovi i pločki komplet smeneti, nov akumulator, svekici, puneta klima. Kupene od Avtonova Citroen. Kolata se prodava poradi kupeno novo vozilo

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач