Logo

Renault Megane 1.5dci 2007

Број на оглас: 3664397 | Објавен на: 03.08.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Megane 1.5dci
2007 godina
Redovno servisrano
Od oprema poseduva: bord kompjuter , tempomat, senzor za dozd , 4x el.stakla , parking senzori
Samo kes bez zameni

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Gazmend

Потврден огласувач