Logo

ГОСТИЛНИЦА ЈАВОР ЏОКО МРЗЕНЦИ

Број на оглас: 3664422 | Објавен на: 01.08.2020, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД

Категорија: Храна и готвење / Подготвена храна

Вид на оглас: Се продава


. ПРОМОЦИЈА !!!
ГОСТИЛНИЦА ЈАВОР ЏОКО МРЗЕНЦИ
НУДИ ПО ПРОМОТИВНА ЦЕНА ЗА НАРАЧКА ЗА НОСЕЊЕ
НА ЈАГНЕШКО ПЕЧЕЊЕ ПО ЦЕНА
1100 ДЕНАРИ ПО КИЛОГРАМ.
ИНФОРМАЦИ НА ТЕЛЕФОН 070 238 334, 034 216 920

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ceca

Потврден огласувач