Logo

Nova vakumska pumpa za navodnuvanje so vgraden Plinski ured

Број на оглас: 3664448 | Објавен на: 03.08.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Nova(nekoristena)vakumska pumpa za navodnuvanje so Vgraden Plinski ured. Pumpata moze da raboti I na plin I na benzin.
Telefon : 079 244 317

 Gjorgji