Logo

SEAT LEON 1.9 105 ks. DOJCE AUTO

Број на оглас: 3664462 | Објавен на: 10.08.2020, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €

4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo ekstra sostojba
Nov uvoz Germanija
Mehanicki i tehnicki kako nov
Gumi glanc novi
Plateno se do registracija
2008 godina
Noviot motor so DPF
Kompleten servis izvrsen

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Chevrolet

Потврден огласувач