Logo

Mercedes 519 Sprinter

Број на оглас: 3664471 | Објавен на: 01.08.2020, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Mercedes 519 sprinter 2014 godina so 19+1 sedista so pominati samo 75.000 km
Besprekorna sostojba

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ekstra Bus Kavadarci (претпријатие)

Потврден огласувач